همکاران

hamkar1

 

آقای سینا درویشی اهل نهاوند و ساکن استان البرز با مدرک کارشناسی ارشد از جوانان ولایت مدار  و با روحیه جهادی و انقلابی به عنوان مسئول روابط عمومی و تهیه خبر  پایگاه خبری صدای مظلومین  مشغول به خدمت میباشد.

معرفی مدیر مسئول

hossein-baharvand

پایگاه خبری صدای مظلومین پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت ارشاد فعالیت خود را   بدون هیچ گونه گرایش به دسته بندی های سیاسی (اصول گرا- و اصلاح طلب) و به صورت مستقل شروع نموده است و ریشه اکثر بی عدالتی ها را باند بازی و قبیله پروری میداند. ایشان معتقد است وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش از پيش از هر ابزار عمومي مي تواندبا نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد،اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سیاسی عقیم بگذارد.

ارتباط با ما

3374272222 orig 28599

 

راه های ارتباطی با پایگاه خبری صدای مظلومین

موبایل  و تلگرام:09156428726

معرفی مدیر سر دبیر

sardabir

آقای محمد خاک نیا اهل و ساکن تهران با مدرک کارشناسی ارشد از خانواده ای فرهنگی و متوسط با روحیه جهادی و با نشاط و دارای تجارب لازم در حوزه رسانه ای، تحت عنوان سردبیر پایگاه خبری صدای مظلومین  مشغول به انجام وظیفه می‌باشد.

درباره ما

درباره ما  / ما  بیداریم و برای پیگیری و انعکاس مشکلات مظلومین و مستضعفین به میدان آمده ایم.

پایگاه خبری صدای مظلومین جهت انتقال مشکلات و گرفتاری های اقشار ستم دیده که به هیچ تریبونی برای دفاع از خود دسترسی ندارند ایجاد شده است

این رسانه با بهره مندی از کادری متخصص، متعهد،ولایتمدار، خلاق و پرانگیزه برای رساندن فریاد مظلومین و مستضعفین ،حداکثر استفاده را از فضایی مجازی خواهد برد.

 
    هم افزایی این فعالیت ها نه تنها روحیه فعالان این عرصه را مضاعف می کند بلکه امکان تحرکات وسیع تر و عمیق تر را فراهم می سازد.